Naše zlatnická dílna zahájila činnost 13.6. 2005.

Zákazníkům nabízíme opravy zlatých a stíbrných šperků, ruční výrobu šperků dle Vašeho vlastního návrhu a to i z Vámi dodaného materiálu. Umíme zvětšit nebo naopak zmenšit Váš prsten. Na zakázku zhotovujeme snubní prsteny ze žlutého, bílého i červeného zlata. Snubní prsteny se vyrábějí jen na objednání a délka výroby je, dle složitosti návrhu,  od 4 do 6 týdnů.

Dále nabízíme drahé kameny, včetně zasazení do šperků. Nejčastěji se používají zirkony (cenově přijatelné). K drahým kamenům vystavujeme certifikát pravosti. Výběr dalších používaných kamenů je velký - ametysty, chalcedony, onyxy, granáty, malachity, opály, tyrkysy, perly (říční i kultivované), akvamaríny, citríny, rubíny, safíry, brilianty a mnoho jiných.

Provádíme pokovování drahých kovů, zlacení, rhodiování, pískování a stříbření šperků. Často zákazník požaduje na svém šperku rytinu, nabízíme tak rytí do snubních prstenů, zdobení obrub na madony, rytí do destiček (např. jméno, datumy, věnování a krevní skupiny, apod).Vyrábíme destičky pro diabetiky s návodem na první pomoc.

Naše pracovní doba je téměř neomezená, můžete volat kdykoliv (tel. č. 417 837 393, 728 177 193). Po dohodě je možno přijít i ve večerních hodinách o sobotách a nedělích i svátcích.

Těšíme se na Vaši návštěvu.   :)

Ukázky našich prací

Vytvořeno společností WMS s.r.o. | 2013
ZAVŘÍT
Číslo zakázky:

Stav zakázky: